Чому доставка їжі додому настільки популярна?

доставка їжіДоставка їжі- це судовий вихід із ситуацій, коли на приготування страв не вистачає часу і сил. Такі служби врятують вас від несподіваних візитів друзів і вечірок. Коли ви повертаєтесь додому втомленим після роботи, набагато легше замовити вже готові страви, аніж витрачати дорогоцінні хвилини відпочинку біля плити.

Причини популярності сервісів доставки

З кожним днем усе більше людей звертаються до сервісів доставки їжі. Основні причини цього:

  • економія часу на приготовунні їжі;
  • відсутність необхідності виснажливих походів по магазинах за продуктами;
  • Швидкість, якість і доступність доставки.

Іноді замовлення їжі додому або в офіс просто необхідне. Не маєте час на походи по кафе та ресторанам? Не хочете сидіти в душних закладах? Кур’єри  зможуть доставити вам їжу навіть в парк, щоб ви могли влаштувати незабутній пікнік.

Ресторани починають готувати вашу страву лише після підтвердження замовлення. Це значить, що ви точно отримаєте найсвіжіший та найбільш якісний продукт. Спеціальна термосумка, у якій кур’єри транспортують замовлення підтримує тепло. Холодні страви розміщені окремо від гарячих. Отже, ви отримаєте ваше замовлення у кращому вигляді, нічим не гіршому за ресторанний.

Як замовити?

Зробити замовлення дуже просто. Ви можете замовити доставку на сайті ресторану або зателефонувавши на номер служби доставки. Після оформлення Інтернет-замовлення з вами найближчим часом зв‘яжеться менеджер для підтвердження замовлення та уточнення деталей доставки. Лише після цього починається приготування ваших страв. Загалом увесь процес замовлення триває менше 5 хвилин.

Під час вибору сервісу доставки ознайомтесь з його умовами. Служби самостійно визначають мінімальну суму замовлення, час здійснення доставки, а також способи оплати. Більшість ресторанів не бере додаткову плату за послугу доставки. Ви розраховуєтесь лише за замовлені страви.

Яку службу доставки обрати

Перше, на що варто звернути увагу, — це здійснення доставки у ваш район міста. Звичайно, більшість закладів доставляють страви у будь-яку точку Києва. Проте бувають випадки, коли з певних причин доставка тимчасово недоступна. Також ви можете почитати відгуки інших користувачів. Ми радимо звертати увагу на загальну оцінку, а не на окремі коментарі. Таким чином можна отримати найбільш об’єктивну оцінку сервіса.

Швидка доставка їжі від ресторану Іль Моліно доступна на сайті  http://ilmolino.ua/delivery.html. Вас приємно здивує широкий асортимент меню, а також різноманітні бонуси та акції.

Новости и мир

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × 4 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand:


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0